UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
mam beke niesamowitą z takim istot jak ta pani, ile ona zaoszczedzi wyprzedzając w korku kilka samochodów minute, dwie, a ryzykuje życie niewinnych ludzi, po czym przyjedzie do domu i te zyskane 2 minuty zycia zmarnuje 2 godziny ogladając jakieś gówno w telewizji, to jest dramat, szkoda szczempic ryja