Wybrany wątek opinii

Szkoda że policja nie stoi na rogu czerniakowskiej z malborska w końcu by złapali tego pijaka co jasno zielonym/ seledynowym samochodem jezdzi a nie wszyscy widzą a nikt nie reaguje. Czasem przechodzę tymi ulicami do pracy i widzę jak gość tylko co róż w chwiejnym stanie po piwo idzie a później wsiada wraz z towarzyszami
Pracus (2018.06.02)
A ty kofidenci nie masz co robić tylko głupoty piszesz o pozodnych ludziach
Hahaha (2018.06.03)
@Hahaha - Porządny to nigdy nie był alkoholik i dzieciorób konfidentem sam jesteś. Prawdę człowiek napisze i od razu sksczesz widać jaka patologia na czerniakkowskiej
Pracus (2018.06.03)
Powrót do komentarzy