Wybrany wątek opinii
Szkoda że policja nie stoi na rogu czerniakowskiej z malborska w końcu by złapali tego pijaka co jasno zielonym/ seledynowym samochodem jezdzi a nie wszyscy widzą a nikt nie reaguje. Czasem przechodzę tymi ulicami do pracy i widzę jak gość tylko co róż w chwiejnym stanie po piwo idzie a później wsiada wraz z towarzyszami
Do moderacji
Odpowiedz
1
0
A ty kofidenci nie masz co robić tylko głupoty piszesz o pozodnych ludziach
Do moderacji
Odpowiedz
1
0
@Hahaha - Porządny to nigdy nie był alkoholik i dzieciorób konfidentem sam jesteś. Prawdę człowiek napisze i od razu sksczesz widać jaka patologia na czerniakkowskiej
Do moderacji
Odpowiedz
0
0