UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Szkoda że policja nie stoi na rogu czerniakowskiej z malborska w końcu by złapali tego pijaka co jasno zielonym/ seledynowym samochodem jezdzi a nie wszyscy widzą a nikt nie reaguje. Czasem przechodzę tymi ulicami do pracy i widzę jak gość tylko co róż w chwiejnym stanie po piwo idzie a później wsiada wraz z towarzyszami

Pracus