42
23.05.2018

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Wiecej wolnosci slowa jest radiu m i koreii polnocnej niz na tym portalu pytam gdzie moj wpis co pisalem pol godziny
(2018.05.24)

info

3  
  0
a później ci sami ubierają koszulki z wielkimi orłami i flagami i udają patriotów i maszerują, patologia
(2018.05.24)

info

6  
  2
właśnie, mój komentarz też nie zamieścili, wstyd
(2018.05.24)
proszę nie nazywać bandytów kibicami, tylko bandytami co jest prawdą.
kibiic (2018.05.24)

info

4  
  0
Zagadza sie, ale patrioci, ktorzy napier..ja sie ze swoimi?
Gosc355 (2018.05.24)
Gosc355.Co to za patriota, który bije innego patriotę? Co to za patriota, który używa wulgarnego języka, zamiast kulturalnej polszczyzny?
(2018.05.24)

info

0  
  0
Policja ogłosiła sukces ! zdążyli się obudzić i złapali trzech od trombiając wielki sukces na polu walki z chuliganami, akurat tych trzech było tak narajanych że nie zdążyli uciec.
jezon (2018.05.24)

info

0  
  0
aż trzech???!!!! cóż za sukces, to chyba Rambo I, Rambo II i Rambo III skoro we trzech chcieli zatrzymać autokar
cynik (2018.05.24)

info

0  
  0
wy. .re. da. laj na wschód wieśniaku. tylko PiS bo to patrioci nie to co te konfidenty z po z tobą na czele
RodowityElblążanin (2018.05.25)
jesteś konfident jak te całe po tyle w temacie
ElblągzaPiS (2018.05.25)