UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
wy. .re. da. laj na wschód wieśniaku. tylko PiS bo to patrioci nie to co te konfidenty z po z tobą na czele
RodowityElblążanin
wy. .re. da. laj na wschód wieśniaku. tylko PiS bo to patrioci nie to co te konfidenty z po z tobą na czele
RodowityElblążanin