A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Zalegalizować ustawki w dniu meczu ligowego tych najwspanialszych "kibiców" zaprowadzić na polankę ogrodzić dać maczety co tam chcą bez prawa do opieki medycznej.
A dlaczego bez prawa do opieki medycznej, jak są ubezpieczeni to mają prawo do darmowej służby zdrowia.
no to niech ich wsadza do elblaga! hahahah
Dla mnie niech się biją w klatce ale zawsze zks legia zagłębie w serduszku
dlaczego wsadzonko tylko z woj Pomorskiego? bo stomilarze dal dyla krowy wypasac?:)
Olimpia
"Stwarzaja zagrozenie" "ukarac ich" "trzeba ich karmic w wiezieniu" jakim trzeba byc frajerem zeby to pisac, jak sie chca napier.. w porzadku a jak zblokowali droge to co, na grunwaldzkiej starsza kobieta tez zablokowala ruch to chyba wedlug niektorych powinno sie ja rozjechac
Z siekierami? Policja powinna strzelać z ostrej do bandytów
@Kilimandżaro - Zgadzam sie
Dlaczego cenzorzy nie pokazuja wpisow meczylem sie pol godziny i nie widze