42
23.05.2018

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Zalegalizować ustawki w dniu meczu ligowego tych najwspanialszych "kibiców" zaprowadzić na polankę ogrodzić dać maczety co tam chcą bez prawa do opieki medycznej.
(2018.05.23)

info

7  
  0
A dlaczego bez prawa do opieki medycznej, jak są ubezpieczeni to mają prawo do darmowej służby zdrowia.
Kasiaczek (2018.05.23)

info

5  
  8
no to niech ich wsadza do elblaga! hahahah
(2018.05.23)

info

7  
  2
Dla mnie niech się biją w klatce ale zawsze zks legia zagłębie w serduszku
Omeno (2018.05.23)

info

7  
  1
dlaczego wsadzonko tylko z woj Pomorskiego? bo stomilarze dal dyla krowy wypasac?:)
(2018.05.23)

info

2  
  0
Olimpia
(2018.05.24)

info

4  
  1
"Stwarzaja zagrozenie" "ukarac ich" "trzeba ich karmic w wiezieniu" jakim trzeba byc frajerem zeby to pisac, jak sie chca napier.. w porzadku a jak zblokowali droge to co, na grunwaldzkiej starsza kobieta tez zablokowala ruch to chyba wedlug niektorych powinno sie ja rozjechac
(2018.05.24)

info

0  
  4
Z siekierami? Policja powinna strzelać z ostrej do bandytów
(2018.05.24)

info

5  
  0
@Kilimandżaro - Zgadzam sie
(2018.05.24)
Dlaczego cenzorzy nie pokazuja wpisow meczylem sie pol godziny i nie widze
(2018.05.24)