Wybrany wątek opinii

Nie ulega wątpliwości, że część kibiców to bandyci jedank zdecydowana większość patriici.
Mieszkaniec Elbląga (2018.05.23)
Zagadza sie, ale patrioci, ktorzy napier..ja sie ze swoimi?
Gosc355 (2018.05.24)
Powrót do komentarzy