A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
W kaszakach to by kibic im dał:-)
fajnie tak siekiera wylapac, chyba zostane kibicem, no swietna sprawa, zginac za jakis guvnianyy klub hahahaha, niepojete to dla mnie jest, iloraz inteligencji musi byc jednocyfrowy tych osobnikow