42
23.05.2018

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
W kaszakach to by kibic im dał:-)
rokkobaroko (2018.05.26)

info

0  
  0
fajnie tak siekiera wylapac, chyba zostane kibicem, no swietna sprawa, zginac za jakis guvnianyy klub hahahaha, niepojete to dla mnie jest, iloraz inteligencji musi byc jednocyfrowy tych osobnikow
dgkd (2018.05.27)

info

1  
  0