UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Teraz to się dopiero widać jaki to jest sportowy tryb życia w Lechii i Stomilu...jak tak to się prują na Olimpię niby że nic nie znaczy ale na zasadzkę na nich to ze sprzętem bo co boicie się na pięści uczciwej walki wy buraki z siekierami...


Anuluj