UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Teraz to się dopiero widać jaki to jest sportowy tryb życia w Lechii i Stomilu...jak tak to się prują na Olimpię niby że nic nie znaczy ale na zasadzkę na nich to ze sprzętem bo co boicie się na pięści uczciwej walki wy buraki z siekierami...