A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
W Elblągu są nie tylko piękne parki, starówka, zabytki ale również wspaniali lekarze psychiatrzy. Polecam wizytę. Autor jest do uratowania. Może być nawet przydatny w terapii grupowej. Modnej ostatnio wśród byłych esbeków.
Zbudowaliby jedną ścieżkę rowerową -to gdyby tę kasę miało PO, natomiast PIS wybudowałby ze dwa kościoły i kilka pomników, szemranym wyklętym i cudownej parze poległej w zamachu, a resztę też do kieszeni
@Słowa-chyba nie bez pokrycia są twoje słowa, ale zapewne zbyt krótko trwała twoja terapia. Nie ubliżaj nikomu nieuku, tylko podaj swoje argumenty, których ci niestety brak!!!
paliwo po 6 zł to odłożą na kolejną bujdę na resorach
Teraz wiecie dlaczego nie warto głosować na PO.
Przykro czytać te brednie. Kanał jest potrzebny dla rozwoju Elbląga. Wreszcie elblazanie zaglosujcie na mądrych włodarzy młodych i zdolnych. Przyszły prezydent powinien być wizjonerem A nie człowiekiem bez żadnego pomyslunku jak wróbel czy jego nieudacznicy zastępcy. Pogonić tych wszystkich radnych. Postawić na młodych z wizją dla tego miasta. Wierzę że miasto wtedy się zmieni. Mniejsze miasta wizualnie i gospodarczo idą do przodu A my się przy tych nieudolnych rządach tego miasta się cofamy.
Tym art. Gość popełnił polityczne sepuku.
W sobote o godzinie 17 Start Elbląg zagra najważniejszy mecz w sezonie! Mecz o brązowy medal Mistrzostw Polski! Medal dla naszego miasta! Pomóżmy dziewczynom i przyjdzmy na ten mecz! Wstęp wolny!
Jeśli inwestycja ta zostanie ukończona zgodnie z planem, to zamulone obecnie baseny portowe (niegdyś dla towarowców żaglowych, jak n. p. lommy) staną się atrakcyjnymi terenami inwestycyjnymi, nie tylko marin. To Kupta, Suchacz I, Pęklewo, a nawet Kamienica. Szczególnie tereny wokół zamulonego i nieczynnego porciku Pęklewo mogą być dużym zimowiskiem dla jachtów żaglowych i motorowych. Działki wokół Trójmiasta, na których mogły by powstać takie zimowiska, są już bardzo drogie.
Elbląg musi odejśc od panowania olsztyna, dosyc dojenia Elbląga. Dlaczego PIS pozwala na to by Żuławy były podzielone tak samo jak mazury. Powinno byc tak że Żuławy sa w jednym województwie i mazury też. Tzn powinny byc zmienione wójewództwa-nowy podział województw. Utworzenie trzech nowych województw PIS obiecał.