UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

W Elblągu są nie tylko piękne parki, starówka, zabytki ale również wspaniali lekarze psychiatrzy. Polecam wizytę. Autor jest do uratowania. Może być nawet przydatny w terapii grupowej. Modnej ostatnio wśród byłych esbeków.

Słowa

Anuluj