UWAGA!

[X]

Komentuj korzystajÄ…c ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj siÄ™ kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Elbląg musi odejśc od panowania olsztyna, dosyc dojenia Elbląga. Dlaczego PIS pozwala na to by Żuławy były podzielone tak samo jak mazury. Powinno byc tak że Żuławy sa w jednym województwie i mazury też. Tzn powinny byc zmienione wójewództwa-nowy podział województw. Utworzenie trzech nowych województw PIS obiecał.