UWAGA!
[X]
Komentuj korzystajÄ…c ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj siÄ™ kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Przykro czytać te brednie. Kanał jest potrzebny dla rozwoju Elbląga. Wreszcie elblazanie zaglosujcie na mądrych włodarzy młodych i zdolnych. Przyszły prezydent powinien być wizjonerem A nie człowiekiem bez żadnego pomyslunku jak wróbel czy jego nieudacznicy zastępcy. Pogonić tych wszystkich radnych. Postawić na młodych z wizją dla tego miasta. Wierzę że miasto wtedy się zmieni. Mniejsze miasta wizualnie i gospodarczo idą do przodu A my się przy tych nieudolnych rządach tego miasta się cofamy.
LalekLa