UWAGA!

[X]

Komentuj korzystajÄ…c ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj siÄ™ kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Przykro czytać te brednie. Kanał jest potrzebny dla rozwoju Elbląga. Wreszcie elblazanie zaglosujcie na mądrych włodarzy młodych i zdolnych. Przyszły prezydent powinien być wizjonerem A nie człowiekiem bez żadnego pomyslunku jak wróbel czy jego nieudacznicy zastępcy. Pogonić tych wszystkich radnych. Postawić na młodych z wizją dla tego miasta. Wierzę że miasto wtedy się zmieni. Mniejsze miasta wizualnie i gospodarczo idą do przodu A my się przy tych nieudolnych rządach tego miasta się cofamy.

LalekLa