UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Elbląg musi odejśc od panowania olsztyna, dosyc dojenia Elbląga. Dlaczego PIS pozwala na to by Żuławy były podzielone tak samo jak mazury. Powinno byc tak że Żuławy sa w jednym województwie i mazury też. Tzn powinny byc zmienione wójewództwa-nowy podział województw. Utworzenie trzech nowych województw PIS obiecał.


Anuluj