A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Tak jak 500 lat temu nie pozwolono ma granicę na ciesninie pilawskiej tak i teraz nie pozwolą na przekop. Polska ma być na kolanach
Ostatnia szansa dla Polski to Ruch 11 Listopada. PiS i opozycja lewacka to zagłada i grabarze Polski.
Geopolityka, to jedyny usprawiedliwiony powód dla jakiego może powstać przekop. Innych logicznych powodów dla jakich miałby powstać takich jak makroekonomia regionu i środowisko brak. Nawet inwestycje które nie znajdują uzasadnienia w rachunku ekonomicznym muszą mieć sens w przypadku wydawania dużych społecznych pieniędzy.
Różnica jest taka, że most Unii jest codziennie wykorzystywany przez tysiące kierowców. Przekop nie będzie wykorzystywany, bo niby co, czym i dokąd mielibyśmy tam wozić?!
A pan Wcislo z PO mowi, że się nie opłaca.
Szkoda, że redaktor Gruchalski nie przygotował się do rozmowy i nie zadał kilku kluczowych pytań. ..
@Młoda - Ostatnia szansa dla Polski to Ruch 11 Listopada. PiS i opozycja lewacka to zagłada i grabarze Polski. .Teraz wy do korytka w kolejce. łatwa kasa, łatwe życie. Sama nazwa Was dyskwalifikuje!
Zgadzam się
@cynik - ciekawe za co minusy? ciemny lud nie kuma
500 lat temu granica na cieśnienie ?