UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Różnica jest taka, że most Unii jest codziennie wykorzystywany przez tysiące kierowców. Przekop nie będzie wykorzystywany, bo niby co, czym i dokąd mielibyśmy tam wozić?!

znaffca

Anuluj