UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Tak jak 500 lat temu nie pozwolono ma granicę na ciesninie pilawskiej tak i teraz nie pozwolą na przekop. Polska ma być na kolanach
Tak jak 500 lat temu nie pozwolono ma granicę na ciesninie pilawskiej tak i teraz nie pozwolą na przekop. Polska ma być na kolanach