UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Tak jak 500 lat temu nie pozwolono ma granicę na ciesninie pilawskiej tak i teraz nie pozwolą na przekop. Polska ma być na kolanach


Anuluj