A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Co profesor to profesor i POrównać tą wypowiedź do senatora. .. Wcisły, znawcy nowożytnej historii Mieszka I.
idź dziadku do apteki po leki
Znów krzyżacy rządzą. .. .
@Gosc1 - Poczytaj historie
Eugeniusz Kwiatkowski i prof Jednoral w grobie się przewraca. Miał być kanał a jest g.
Mądrze pan profesor mówi. Taki kilometrowy kanał dla 39 mln państwa to nie piramidy egipskie. Na mniej potrzebne rzeczy nasze panstwo trwoni pieniadze. a swobodny dostęp do Elbląga i Zalewu żaglówek turystycznych jest potrzebny
Przez port w Elblągu miałabyć dostarczona kostka na budowę parkingu pod stadionem w Kaliningradzie, ale Urząd Morsku zaniedbał tor wodny i ze względu na zbyt płytką rzekę po zimie dostawy barkami okazały się nie opłacalne. Kolejna firma sprowadzająca węgiel również się wycofała. Kilka dużych spółek rozmawia na temat założenia sprawy sądowej i odszkodowanie idące w milionach złotych. Zapytajcie się profesorów od teoretyków dlaczego o tym nie było mowy. Oj będzie się działo...
dwóch rzeczy jestem absolutnie pewny, na pewno Kopernik nie żyje i na pewno nie zwrócą się pieniądze wydane na pensję dla profesora Luksa, ten ostatni w przeciwieństwie do trasy Unii Europejskiej jest całkowicie niepotrzebnym wydatkiem.
@szimurina - na ten przykład zniknięcie - za poprzedniej władzy - VAT w wysokości 250 mld (miliardów) zł. i co? to było w porządku? to było opłacalne, dla co niektórych.