UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Geopolityka, to jedyny usprawiedliwiony powód dla jakiego może powstać przekop. Innych logicznych powodów dla jakich miałby powstać takich jak makroekonomia regionu i środowisko brak. Nawet inwestycje które nie znajdują uzasadnienia w rachunku ekonomicznym muszą mieć sens w przypadku wydawania dużych społecznych pieniędzy.