Wybrany wątek opinii

A bez przekopu Elbląg się zakorkuje???? Dwója z logiki matołku.
cynik (2018.04.23)
Do tych wszystkich malkontentów popatrzcie na stare fotografie jakie statki wpływały do Elbląga. Jak się rozwijał gospodarczo Elbląg. Skończmy wreszcie z tą durnowatej nic nie znaczącą paplanina. Jest to spec ustawa. Klasyk powiedział że nie słowa łączymy się liczą.
Lalek (2018.04.23)
@cynik - ciekawe za co minusy? ciemny lud nie kuma
kat (2018.04.23)
Powrót do komentarzy