Zatrzymano przemytnika

13
13.04.2018
Zatrzymano przemytnika
fot. Straż Graniczna
Wczoraj (12 kwietnia) funkcjonariusze z placówki Straży Granicznej w Braniewie zatrzymali do kontroli drogowej w gminie Pasłęk audi A6. Okazało się, że kierowca wiózł w swoim aucie papierosy z przemytu na blisko 33 tys. zł.
49-latek został zatrzymany do rutynowej kontroli drogowej tuż po godz. 15. Mieszkaniec powiatu lidzbarskiego na siedzeniach oraz w bagażniku pojazdu przewoził ponad 47 tys. sztuk nielegalnych papierosów różnych marek. Mężczyzna przyznał, że wyroby akcyzowe należą do niego.
   Funkcjonariusze z PSG w Braniewie ujawniony towar zdeponowali i na poczet przyszłych kar zabezpieczyli audi A6 o szacunkowej wartości 27 tys. zł. Natomiast kierowca poniesie odpowiedzialność karno-skarbową.
   
por. SG Mirosława Aleksandrowicz, rzecznik prasowy Warmińsko-Mazurskiego Oddziału Straży Granicznej

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
nie mają wyników, to pasożyty zgarniają ludzi jeżdżących na bezledy i wracających do domu z miedzy.
(2018.04.13)

info

4  
  8
w takim tempie to zostaną sami emeryci i renciści przemyt był jest i będzie inaczej nie będą mieli pracy
(2018.04.13)

info

3  
  7
Funkcjonariusze PSG, czyli z Paris Saint Germain. A Ibrachimowić jaki ma stopień? :p
trenejro (2018.04.13)

info

5  
  2
nie przemytnika, tylko pasera. zarzuty może mieć postawione za posiadanie, a nie przemyt.
(2018.04.13)

info

7  
  0
Chłopa szkoda ale nic mu więcej nie zrobią więc aleksandrowicz powiedz teraz co z twoimi kolegami którzy przepuścili przemyt na granicy ? Na zbity pysk wywalić i oskarżyć o współudział bandytów bo innego wytłumaczenia nie ma.
(2018.04.13)

info

6  
  0
Nie kompromitujcie sie port-elu tym newsem. Przemyt idzie codziennie jak zloto gdyby kaczynski sie dowiedzial co 2 dni robil by zmiane celasow a tak nie wie zatem my wszyscy mamy tanie papieroski bez akcyzy, celasy raz na jakis czas walna pokazówke jak widac zreszta, ze nie śpią i sa jak kryształ:) Takze szkoda zachodu. Jak by wszyscy byli zainteresowani papierosow nikt by z rosji nie kupil-tyle
hdjhhffh (2018.04.14)

info

1  
  1
Na mierzei wislanej mają przejehane!!!!! Siedzą jak zwierzęta bez dachu nad głową w lesie 24/dobę. jedzą w starym landrowerze. Masakra. Jak tak można traktować ludzi. .. .
(2018.04.14)
W MSWiA pensje na dole żenada, mobbing, szału nie ma.
(2018.04.14)

info

1  
  1
konkurencja strzela z ucha
(2018.04.14)

info

2  
  0
A hurtownie fajki paliwa w Elblągu i Braniewie nadal działają. Nawet dzieci wiedzą gdzie a policja i sg udaje gupa
(2018.04.14)

info

1  
  0