UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Chłopa szkoda ale nic mu więcej nie zrobią więc aleksandrowicz powiedz teraz co z twoimi kolegami którzy przepuścili przemyt na granicy ? Na zbity pysk wywalić i oskarżyć o współudział bandytów bo innego wytłumaczenia nie ma.