Funkcjonariusze PSG, czyli z Paris Saint Germain. A Ibrachimowić jaki ma stopień? :ptrenejro
Funkcjonariusze PSG, czyli z Paris Saint Germain. A Ibrachimowić jaki ma stopień? :p