UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Chłopa szkoda ale nic mu więcej nie zrobią więc aleksandrowicz powiedz teraz co z twoimi kolegami którzy przepuścili przemyt na granicy ? Na zbity pysk wywalić i oskarżyć o współudział bandytów bo innego wytłumaczenia nie ma.