UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Chłopa szkoda ale nic mu więcej nie zrobią więc aleksandrowicz powiedz teraz co z twoimi kolegami którzy przepuścili przemyt na granicy ? Na zbity pysk wywalić i oskarżyć o współudział bandytów bo innego wytłumaczenia nie ma.


Anuluj