UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Na mierzei wislanej mają przejehane!!!!! Siedzą jak zwierzęta bez dachu nad głową w lesie 24/dobę. jedzą w starym landrowerze. Masakra. Jak tak można traktować ludzi. .. .


Anuluj