Wybrany wątek opinii

Na mierzei wislanej mają przejehane!!!!! Siedzą jak zwierzęta bez dachu nad głową w lesie 24/dobę. jedzą w starym landrowerze. Masakra. Jak tak można traktować ludzi. .. .
(2018.04.14)
Powrót do komentarzy