W mieszkaniu 22-latki policjanci znaleźli narkotyki

15
06.04.2018
W mieszkaniu 22-latki policjanci znaleźli narkotyki
fot. policja
Kryminalni z Elbląga zatrzymali wczoraj (5 kwietnia) 22-letnią kobietę pod zarzutem posiadania znacznej ilości narkotyków. W jej mieszkaniu znaleźli 196 gramów marihuany. Grozi jej do 12 lat pozbawienia wolności.
Wczoraj wieczorem kryminalni weszli do jednego z mieszkań w centrum Elbląga. Tam zatrzymali 22-letnią kobietę. W jej mieszkaniu znaleźli walizkę, a w niej foliowy worek z suszem roślinnym. Testy wykazały, że to marihuana. Do policyjnego magazynu trafiło 196 gramów narkotyków. Ta młoda kobieta odpowie za posiadanie znacznej ilości narkotyków. Grozi jej kara do 12 lat pozbawienia wolności. Policjanci nie wykluczają kolejnych zatrzymań w tej sprawie.
   
Jakub Sawicki, zespół prasowy KMP Elbląg

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Jak znam życie to jej chłopak sprzedawał i był na tyle dyskretny, że wszyscy wiedzieli że trzymał to draństwo u dziewczyny. Swój tyłek ocali a ona beknie za ten proceder. Jedno jest pewne policja nie wchodzi ludziom do domów na przeszukanie bez wiedzy że coś znajdzie, życzliwi donieśli.
(2018.04.06)
Policja sg powinni dostać 1000 zł podwyżki dla pracujących w systemie zmianowym!!!! Inaczej masowe odejścia i brak przyjęć
(2018.04.06)

info

8  
  10
Oczywista oczywistość, że ktoś "uprzejmy" doniósł. Konfidentów (nawet wśród niby "dobrych ziomków") nigdy nie brakuje. Dlatego nigdy przenigdy NIKOMU nie można się "chwalić" takimi rzeczami. A swoją drogą nielegalność Marihuany to jeden z największych absurdów prawnych jakie istnieją. Polecam też zakazać kawy. .. .. jest groźna dla niektórych bo podnosi ciśnienie.
StefanK (2018.04.06)

info

14  
  6
Lekarze Ukraińcy, nauczyciele Ukraińcy niedługo mundurowi też. Na wschodzie już co drugi pogranicznik ma nazwisko kończące się na -uk
(2018.04.06)
A Polacy na zmywak do UK.
(2018.04.06)
No i co z tego, że u nas dużo Ukraińców?? A mało Polaków w Niemczech, Holandii, UK, Francji, USA, Norwegii, Szwecji itd. ?? Wielu ludzi chce jechać za lepszym życiem. A Ukraińcom to się w sumie bardzo dziwie czemu chcą pracować za psie pieniądze w Polsce skoro mogą jechać dalej na zachód.
kkkkkk1 (2018.04.06)

info

10  
  1
Dryń dryń. .. Halo Policja ? Uprzejmie donoszę, że w odległości 70 metrów od mojego domu pewna pani sprzedaje ludziom pewną substancje i oni nią się odurzają i ona im bardzo szkodzi bo jest toksyczna dla organizmu ludzkiego a po jej zażyciu ludzie robią różne głupie rzeczy i sa agresywni, poza tym uzależnia. Niech policja przyjedzie do sklepu koło mnie i się sama przekona. Nie przyjedzie? Bo na tym zarabia też państwo? Aha.
szimurina (2018.04.07)

info

5  
  3
ciekawe czy w jakiejs sytuacji mozna nie wpuscic milicjanta do domu? czy zawsze jest mile widziany?
(2018.04.07)
Art kpk 308
zwd (2018.04.08)
Art kpk 308
zwd (2018.04.08)