UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Oczywista oczywistość, że ktoś "uprzejmy" doniósł. Konfidentów (nawet wśród niby "dobrych ziomków") nigdy nie brakuje. Dlatego nigdy przenigdy NIKOMU nie można się "chwalić" takimi rzeczami. A swoją drogą nielegalność Marihuany to jeden z największych absurdów prawnych jakie istnieją. Polecam też zakazać kawy. .. .. jest groźna dla niektórych bo podnosi ciśnienie.

StefanK

Anuluj