UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Dryń dryń. .. Halo Policja ? Uprzejmie donoszę, że w odległości 70 metrów od mojego domu pewna pani sprzedaje ludziom pewną substancje i oni nią się odurzają i ona im bardzo szkodzi bo jest toksyczna dla organizmu ludzkiego a po jej zażyciu ludzie robią różne głupie rzeczy i sa agresywni, poza tym uzależnia. Niech policja przyjedzie do sklepu koło mnie i się sama przekona. Nie przyjedzie? Bo na tym zarabia też państwo? Aha.

szimurina