UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Policja sg powinni dostać 1000 zł podwyżki dla pracujących w systemie zmianowym!!!! Inaczej masowe odejścia i brak przyjęć
Policja sg powinni dostać 1000 zł podwyżki dla pracujących w systemie zmianowym!!!! Inaczej masowe odejścia i brak przyjęć