UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

No i co z tego, że u nas dużo Ukraińców?? A mało Polaków w Niemczech, Holandii, UK, Francji, USA, Norwegii, Szwecji itd. ?? Wielu ludzi chce jechać za lepszym życiem. A Ukraińcom to się w sumie bardzo dziwie czemu chcą pracować za psie pieniądze w Polsce skoro mogą jechać dalej na zachód.

kkkkkk1