UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Oczywista oczywistość, że ktoś "uprzejmy" doniósł. Konfidentów (nawet wśród niby "dobrych ziomków") nigdy nie brakuje. Dlatego nigdy przenigdy NIKOMU nie można się "chwalić" takimi rzeczami. A swoją drogą nielegalność Marihuany to jeden z największych absurdów prawnych jakie istnieją. Polecam też zakazać kawy. .. .. jest groźna dla niektórych bo podnosi ciśnienie.
StefanK