Wybrany wątek opinii

Nadal uczniowie w szkołach sprzątająca teren szkoły a pracownicy w tych szkołach albo na zakupach albo kawa i plotki. Prawo i kara.
(2018.03.31)
No i dobrze że sprzątają, a nie wyrosną takie niemoty. Kiedyś uczniowie robili wszystko, uczyli się prospołecznych postaw, teraz nie potrafią NIC. No może nie tak nic, bo smartphona, komputer obsłużą, a mamuśki, ojej jakie to biedne dziecko, przepuchlikni dostanie, jak kredę przyniesie. Co za ofiary życiowe chowają teraz.
(2018.04.03)
Powrót do komentarzy