Wybrany wątek opinii
Nadal uczniowie w szkołach sprzątająca teren szkoły a pracownicy w tych szkołach albo na zakupach albo kawa i plotki. Prawo i kara.
Do moderacji
Odpowiedz
15
20
No i dobrze że sprzątają, a nie wyrosną takie niemoty. Kiedyś uczniowie robili wszystko, uczyli się prospołecznych postaw, teraz nie potrafią NIC. No może nie tak nic, bo smartphona, komputer obsłużą, a mamuśki, ojej jakie to biedne dziecko, przepuchlikni dostanie, jak kredę przyniesie. Co za ofiary życiowe chowają teraz.
Do moderacji
Odpowiedz
3
0