UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Współczuję poszkodowanym dzieciom, ich rodzinom, współczuję także nauczycielce i jej rodzinie. .wypadek. .. chwila. .. nikt tego nie chciał. .. Sama jestem nauczycielką na macierzyńskim, i tak się zastanawiam, czy od września wracać do pracy, czy zmienić profesję. .za marne pieniądze taka odpowiedzialność za drugiego człowieka i straszne tego konsekwencje. ..

jamamaja

Anuluj