21
20.02.2018

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Śmiech na sali hahahaha w jakim ja żyje Kraju ! Chłopaki chcieli zapalic sobie skręta i teraz grozi mu 3 lata więzienia. Za wbicie noża w klatke piersiową koledze można dostać tyle samo :) Brawo
gsseh (2018.02.20)

info

4  
  0
Wiezienie ma mu pomóc czy to, że nie będzie mógł dostac pracy bo bedzie karany? Będzie karany za nic, nic nikomu nie zrobił! De.. wódczane prześladują ludzi!
bobmarley (2018.02.20)
A o wiele bardziej szkodliwy tytoń legalny. Brak słów na tą prawną hipokryzję i paranoje. Po prostu brak słów.
(2018.02.21)

info

6  
  0
Chory kraj, władze, rząd. .. glosujcie dalej na Kaczyńskiego kurdupla i innych dziadów co juz dawno powinni byc na emeryturze
(2018.02.21)

info

1  
  0
@brawopolicja - ziarko do ziarka i zbierze się miarka, dobrze że łapią gnoi
(2018.02.22)
@bobmarley - to mógł o tym głupek pomyśleć ciut wcześniej, 18 lat miał, więc już pora na myślenie
(2018.02.22)
słusznie, 18 lat to już jajka obrośnięte, niech używa mózgu
(2018.02.22)
@żenada - jak bys pił wode to byś był takim człowiekiem i tak skończył jak w tym artykule: https://www.portel.pl/zbrodnia-i-kara/odpowie-za-jazde-na-podwojnym-gazie/103344
(2018.02.22)
Walka z wiatrakami, nabijająca statystyki policji. Jakby tak chcieć wszystkich palących konopie wyłapać toby więzień zabrakło. .. W dodatku szkodliwa bo policjanci i wymiar sparwiedliwości powinni w tym czasie robić coś bardziej sensownego dla mnie i dla ciebie - zajmowac się prawdziwymi bandytami. Niemówiąc, że to nas kosztuje sprawa sadowa itp. .. W krajach takich jak CZechy Portugalia i inne depenalizacja i legalizacja przynoszą wymierne korzyści nie tlyko finansowe także społeczne. Tylko trzeba chviec o tym poczytać lub wyściubić nosa ze swojej wioseczki. W cywilizowanych krajach gdzie konopie sa zakazane za takie coś 0,9 grama jest mandat np. w UK. W Polsce głupi zamordyzm.
norbertrabarbar (2018.02.23)
ale o czym pomyśleć? zrobił komuś coś złego? szkodził sobie że trzeba go ukarać więzieniem ? To może grubasów też karac więzieniem, pijących wódkę karac więzieniem, pijących denaturat karac więzieniem i tak dalej i tak dalej. Jakby nie patrzec głupi zamordyzm.
norbertrabarbar (2018.02.23)