UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
ale o czym pomyśleć? zrobił komuś coś złego? szkodził sobie że trzeba go ukarać więzieniem ? To może grubasów też karac więzieniem, pijących wódkę karac więzieniem, pijących denaturat karac więzieniem i tak dalej i tak dalej. Jakby nie patrzec głupi zamordyzm.
norbertrabarbar