18-latek zatrzymany za posiadanie narkotyków

21
20.02.2018
18-latek zatrzymany za posiadanie narkotyków
fot. policja
Zatrzymany wczoraj (19 lutego) 18-latek z Elbląga miał w kieszeni spodni zawiniątko z marihuaną, a w nogawce niewielką wagę elektroniczną. Jak powiedział, wolał wiedzieć, ile nosi „towaru”. Mężczyzna został zatrzymany podczas rutynowego legitymowania. Trafił do policyjnej celi. Posiadanie nawet niewielkiej ilości narkotyków jest w Polsce karane. Grozi za to do 3 lat pozbawienia wolności.
Wczoraj około godz. 19 policjanci legitymowali grupę młodych mężczyzn przy ulicy Traugutta w Elblągu. Jeden z nich wyjął z kieszeni woreczek z brunatnym suszem, który okazał się marihuaną. Chwilę później wyciągnął z nogawki niewielką wagę elektroniczną. Jak powiedział później - wolał wiedzieć, ile „towaru” nosi. Ten młody człowiek trafił do policyjnego aresztu i odpowie za posiadanie narkotyków. Policjanci będą także ustalać, gdzie zaopatrywał się w susz. Posiadanie nawet niewielkiej ilości narkotyków jest w Polsce karane. Grozi za to do 3 lat pozbawienia wolności.
   
Jakub Sawicki, zespół prasowy KMP Elbląg

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
3 lata pozbawienia wolności za co ???
prohibicja (2018.02.20)
Co jest niebezpiecznego w paleniu marihuany?- Policja.
szimurina (2018.02.20)

info

11  
  0
Kiedy przyjdą przeszukać ci dom, ten w którym mieszkasz z matką, kiedy przejrzą ci kazdy kąt, biurko szafę i miskę z sałatką, wiec przestępco co teraz trzesz skroń, żeś w zły sposób zabijał nudę, nie w kajdankach byłaby twa dłon, gdybyś tylko pił wódę.
żenada (2018.02.20)
O jada joj Panie oficerze - sukces jak próg Małolat na przesłuchaniu będzie zeznawał tak jak z nut Łapać prawidziwych bandytów nieco strach A nuż, nie daj Boże, któryś zna swój fach I będzie premia, premia, premia Na obwisłej piersi zaraz zawiśnie, bracie, tutaj tak medal A potem wódka, wódka, wódka Z kolegami i z dziw mi będzie wielki bal
brawopolicja (2018.02.20)
Sąd w Krakowie skazał mężczyznę na rok pozbawienia wolności w zawieszeniu na dwa lata za przejechanie człowieka na pasach dla pieszych. Sąd stwierdził winę, przekroczenie prędkości. Nawet prawa jazdy mu nie zabrali. Prof. Vetulani zmarł miesiąc po wypadku. Ciekawe ile dostanie chłopak z trawką w kieszeni. .. .to nie jest kraj dla ludzi.
szimurina (2018.02.20)
To jest kraj obłudnych hipokrytów chlejących wódę.
ZdzislawDyrmanzasadniczo (2018.02.20)
W Czechach można mieć przy sobie naście gramów i uprawiać własne krzaki. W Debilowie wsadzą cię do więzienia za coś co nikomu nie szkodzi.
szimurina. (2018.02.20)

info

5  
  0
W Czechach można mieć na własny użytek naście gramów i uprawiać własne krzaczki. W naszym kraju wsadza się niewinnych ludzi do więzień.
ZdzislawDyrmanzasadniczo (2018.02.20)

info

3  
  0
i tak się niszczy dzieciakom życie. Będziecie się smażyć w piekle policyjni oprawcy.
(2018.02.20)

info

8  
  0
Powinni go zamknac ma 0.9 a pewnie puszcza jako 1
(2018.02.20)

info

1  
  2