18-latek zatrzymany za posiadanie narkotyków
fot. policja
Zatrzymany wczoraj (19 lutego) 18-latek z Elbląga miał w kieszeni spodni zawiniątko z marihuaną, a w nogawce niewielką wagę elektroniczną. Jak powiedział, wolał wiedzieć, ile nosi „towaru”. Mężczyzna został zatrzymany podczas rutynowego legitymowania. Trafił do policyjnej celi. Posiadanie nawet niewielkiej ilości narkotyków jest w Polsce karane. Grozi za to do 3 lat pozbawienia wolności.