Wybrany wątek opinii

Wiezienie ma mu pomóc czy to, że nie będzie mógł dostac pracy bo bedzie karany? Będzie karany za nic, nic nikomu nie zrobił! De.. wódczane prześladują ludzi!
bobmarley (2018.02.20)
@bobmarley - to mógł o tym głupek pomyśleć ciut wcześniej, 18 lat miał, więc już pora na myślenie
(2018.02.22)
słusznie, 18 lat to już jajka obrośnięte, niech używa mózgu
(2018.02.22)
ale o czym pomyśleć? zrobił komuś coś złego? szkodził sobie że trzeba go ukarać więzieniem ? To może grubasów też karac więzieniem, pijących wódkę karac więzieniem, pijących denaturat karac więzieniem i tak dalej i tak dalej. Jakby nie patrzec głupi zamordyzm.
norbertrabarbar (2018.02.23)
Powrót do komentarzy