Wybrany wątek opinii
Wiezienie ma mu pomóc czy to, że nie będzie mógł dostac pracy bo bedzie karany? Będzie karany za nic, nic nikomu nie zrobił! De.. wódczane prześladują ludzi!
Do moderacji
Odpowiedz
3
0
@bobmarley - to mógł o tym głupek pomyśleć ciut wcześniej, 18 lat miał, więc już pora na myślenie
Do moderacji
Odpowiedz
0
3
słusznie, 18 lat to już jajka obrośnięte, niech używa mózgu
Do moderacji
Odpowiedz
0
3
ale o czym pomyśleć? zrobił komuś coś złego? szkodził sobie że trzeba go ukarać więzieniem ? To może grubasów też karac więzieniem, pijących wódkę karac więzieniem, pijących denaturat karac więzieniem i tak dalej i tak dalej. Jakby nie patrzec głupi zamordyzm.
Do moderacji
Odpowiedz
1
0