Wybrany wątek opinii

O jada joj Panie oficerze - sukces jak próg Małolat na przesłuchaniu będzie zeznawał tak jak z nut Łapać prawidziwych bandytów nieco strach A nuż, nie daj Boże, któryś zna swój fach I będzie premia, premia, premia Na obwisłej piersi zaraz zawiśnie, bracie, tutaj tak medal A potem wódka, wódka, wódka Z kolegami i z dziw mi będzie wielki bal
brawopolicja (2018.02.20)
@brawopolicja - ziarko do ziarka i zbierze się miarka, dobrze że łapią gnoi
(2018.02.22)
Walka z wiatrakami, nabijająca statystyki policji. Jakby tak chcieć wszystkich palących konopie wyłapać toby więzień zabrakło. .. W dodatku szkodliwa bo policjanci i wymiar sparwiedliwości powinni w tym czasie robić coś bardziej sensownego dla mnie i dla ciebie - zajmowac się prawdziwymi bandytami. Niemówiąc, że to nas kosztuje sprawa sadowa itp. .. W krajach takich jak CZechy Portugalia i inne depenalizacja i legalizacja przynoszą wymierne korzyści nie tlyko finansowe także społeczne. Tylko trzeba chviec o tym poczytać lub wyściubić nosa ze swojej wioseczki. W cywilizowanych krajach gdzie konopie sa zakazane za takie coś 0,9 grama jest mandat np. w UK. W Polsce głupi zamordyzm.
norbertrabarbar (2018.02.23)
Powrót do komentarzy