Wybrany wątek opinii
O jada joj Panie oficerze - sukces jak próg
Małolat na przesłuchaniu będzie zeznawał tak jak z nut
Łapać prawidziwych bandytów nieco strach
A nuż, nie daj Boże, któryś zna swój fach
I będzie premia, premia, premia
Na obwisłej piersi zaraz zawiśnie, bracie, tutaj tak medal
A potem wódka, wódka, wódka
Z kolegami i z dziw mi będzie wielki bal
Do moderacji
Odpowiedz
4
0
@brawopolicja - ziarko do ziarka i zbierze się miarka, dobrze że łapią gnoi
Do moderacji
Odpowiedz
0
3
Walka z wiatrakami, nabijająca statystyki policji. Jakby tak chcieć wszystkich palących konopie wyłapać toby więzień zabrakło. .. W dodatku szkodliwa bo policjanci i wymiar sparwiedliwości powinni w tym czasie robić coś bardziej sensownego dla mnie i dla ciebie - zajmowac się prawdziwymi bandytami. Niemówiąc, że to nas kosztuje sprawa sadowa itp. ..
W krajach takich jak CZechy Portugalia i inne depenalizacja i legalizacja przynoszą wymierne korzyści nie tlyko finansowe także społeczne. Tylko trzeba chviec o tym poczytać lub wyściubić nosa ze swojej wioseczki.
W cywilizowanych krajach gdzie konopie sa zakazane za takie coś 0,9 grama jest mandat np. w UK. W Polsce głupi zamordyzm.
Do moderacji
Odpowiedz
1
0