UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Walka z wiatrakami, nabijająca statystyki policji. Jakby tak chcieć wszystkich palących konopie wyłapać toby więzień zabrakło. .. W dodatku szkodliwa bo policjanci i wymiar sparwiedliwości powinni w tym czasie robić coś bardziej sensownego dla mnie i dla ciebie - zajmowac się prawdziwymi bandytami. Niemówiąc, że to nas kosztuje sprawa sadowa itp. .. W krajach takich jak CZechy Portugalia i inne depenalizacja i legalizacja przynoszą wymierne korzyści nie tlyko finansowe także społeczne. Tylko trzeba chviec o tym poczytać lub wyściubić nosa ze swojej wioseczki. W cywilizowanych krajach gdzie konopie sa zakazane za takie coś 0,9 grama jest mandat np. w UK. W Polsce głupi zamordyzm.
norbertrabarbar