A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
"Pijany mężczyzna przyjechał do sklepu po… piwo" Co w tym dziwnego? Tak samo jakby głodny przyjechał do Biedronki po parówki.
@głodnyprzyjechałdoBiedronki - --- Na pewno jesteś jednym z nich, czyli wieśniakiem !!!
a ty cymbałem
Pijanym matołom, za jazdę po pijaku dożywotnie zabierał bym prawo jazdy, a z kolizją traktował bym jak użyciem broni!
100 razy zastanowił bu się czy warto wsiąść za kółko po pijaku!
czytając twoje brednie nikt nie zastanawia się nad jazdą po pijaku
Wniosek jest jeden. Kupuj tyle żeby nie zabrakło i starczyło do odcinki.
albo ty byłeś wkurzony że cie zatrzymali, a nie oni, hahaha
Brawo dla policjantów!!!!! Takich idiotów powinno się piętnować. Zachciało się piwka?to są taksówki, ale nie stać takiego bałwana bo ile było by więcej buteleczek. Teraz zastanowi się jaką mógł by wyrządzić krzywdę a nawet śmierć innym uczestnikom drogi. Jeszcze raz BRAWO DLA POLICJANTÓW!!!!!1
dawac moj mkomentarz !!!!!
To jeszcze pod sklepem pewnie by pociągnęli i w drodze powrotnej zajechali by do Św. Piotra.