A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Do tego, co napisał "BRAWO DLA POLICJANTÓW" - oczywiście za dobrą i solidną pracę należy im się pochwała, ale słyszałem, że ponoć sami przyjechali na jednego. Brawo Ty !!!
tak się bawi 500+
500+, Vw golf rocznik 1992 w metaliku, + NEB, i czego chciec wiecej, wies sie bawi
"500+, Vw golf rocznik 1992 w metaliku, + NEB + uszkodzony tłumik+ gaz do podłogi = prędzej czy później zaliczony rów !!! A nasza świetna Policja tylko się temu przygląda !!!
"przyjechał spod elbląskiej miejscowości" - to wyrażenie daje tak wiele możliwości interpretacji, że pozostaje tylko pogratulować inwencji.