25
29.12.2017

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Do tego, co napisał "BRAWO DLA POLICJANTÓW" - oczywiście za dobrą i solidną pracę należy im się pochwała, ale słyszałem, że ponoć sami przyjechali na jednego. Brawo Ty !!!
(2017.12.31)

info

1  
  2
tak się bawi 500+
(2017.12.31)

info

4  
  0
500+, Vw golf rocznik 1992 w metaliku, + NEB, i czego chciec wiecej, wies sie bawi
AntyNEB (2017.12.31)

info

1  
  1
"500+, Vw golf rocznik 1992 w metaliku, + NEB + uszkodzony tłumik+ gaz do podłogi = prędzej czy później zaliczony rów !!! A nasza świetna Policja tylko się temu przygląda !!!
(2018.01.01)

info

0  
  0
"przyjechał spod elbląskiej miejscowości" - to wyrażenie daje tak wiele możliwości interpretacji, że pozostaje tylko pogratulować inwencji.
(2018.01.13)

info

0  
  0