Pijany mężczyzna przyjechał do sklepu po… piwo
fot. policja
39-letni mężczyzna, który kierował vw golfem został zatrzymany przez patrol prewencji. Sytuacja miała miejsce na ul. Grottgera. 39-latek tłumaczył policjantom, że przyjechał spod elbląskiej miejscowości, żeby kupić piwo. Badanie alkotestem wykazało u niego 2,41 promila alkoholu w organizmie.