UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Brawo dla policjantów!!!!! Takich idiotów powinno się piętnować. Zachciało się piwka?to są taksówki, ale nie stać takiego bałwana bo ile było by więcej buteleczek. Teraz zastanowi się jaką mógł by wyrządzić krzywdę a nawet śmierć innym uczestnikom drogi. Jeszcze raz BRAWO DLA POLICJANTÓW!!!!!1