UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Pijanym matołom, za jazdę po pijaku dożywotnie zabierał bym prawo jazdy, a z kolizją traktował bym jak użyciem broni! 100 razy zastanowił bu się czy warto wsiąść za kółko po pijaku!
Pijanym matołom, za jazdę po pijaku dożywotnie zabierał bym prawo jazdy, a z kolizją traktował bym jak użyciem broni! 100 razy zastanowił bu się czy warto wsiąść za kółko po pijaku!