UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Pijanym matołom, za jazdę po pijaku dożywotnie zabierał bym prawo jazdy, a z kolizją traktował bym jak użyciem broni! 100 razy zastanowił bu się czy warto wsiąść za kółko po pijaku!


Anuluj