Pijany mężczyzna przyjechał do sklepu po… piwo

25
29.12.2017
Pijany mężczyzna przyjechał do sklepu po… piwo
fot. policja
39-letni mężczyzna, który kierował vw golfem został zatrzymany przez patrol prewencji. Sytuacja miała miejsce na ul. Grottgera. 39-latek tłumaczył policjantom, że przyjechał spod elbląskiej miejscowości, żeby kupić piwo. Badanie alkotestem wykazało u niego 2,41 promila alkoholu w organizmie.
Zdarzenie miało miejsce około godz. 2 w nocy w Elblągu przy ul. Grottgera. 39-latka zatrzymał patrol prewencji, w chwili, gdy kierował on vw golfem. W aucie było jeszcze dwóch jego kolegów. Od kierującego 39-latka policjanci od razu wyczuli alkohol. Badanie alkotestem potwierdziło, że mężczyzna jest pijany. Wynik badania to 2,41 promila alkoholu w organizmie. 39-latek tłumaczył policjantom, że przyjechał do Elbląga, ponieważ skończyło im się piwo, więc postanowił zrobić zakupy. Nie przewidział, że o 2.00 w nocy może zostać zatrzymany przez policję.
   Auto mężczyzny trafiło na policyjny parking. Nie posiadał on również uprawnień do kierowania samochodem. Teraz odpowie przed sądem za jazdę w stanie nietrzeźwości. Może mu grozić kara do 2 lat pozbawienia wolności.
   
kom. Krzysztof Nowacki, oficer prasowy KMP w Elblągu

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Powinno być więcej takich kierowców.
(2017.12.29)

info

3  
  5
Mnie też kontrolowali w nocy pod Borysem jak kupowałem gorzałe. Mało nie pękli ze złości jak się zaświeciła zielona lampka na alcoblow.
(2017.12.29)
Siebie niech badaja przed kazda ranna sluzba. Cwaniaki
(2017.12.29)

info

6  
  4
Typowe wieśniaki, kolejny przykład, aby więcej czasu poświęcać podelbaskim wioskom przez Policję.
(2017.12.29)

info

8  
  2
Niedługo kamery na mundurach. "Będzie, będzie się działo, będzie zabawa. .. "
(2017.12.29)

info

7  
  2
Jak wejdą te kamery kierowcy i nie tylko wreszcie doczekają się sprawiedliwości. Podejrzewam że od skarg w sądach się nie opędzą.
(2017.12.29)

info

4  
  1
W sumie tliumaczenie wlaściwe, tylko szkoda, że aż dwa lata bedzie siedział. , wystarczylby miesiąc i konfiskata auta, oraz prace spoleczne.
(2017.12.29)

info

1  
  4
Szkoda, że te kamery będą dopiero później, to nie musiałbym po sądach chodzić i nie spotkałoby mnie tyle przykrości i poniżenia. Mam nadzieję, że jak będą nosić kamery unikniemy wielu nieprzyjemności a sądy będą mieli o wiele mniej spraw przez policjantów oszczerców.
(2017.12.29)

info

3  
  1
Tak się bawi duuża część naszego społeczeństwa. Niestety tylko nieliczni zostają zatrzymani.
jfkfgl (2017.12.29)

info

5  
  2
trza walnąć lufe
(2017.12.30)

info

3  
  0