26
11.12.2017

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Jeżeli wyrok podzielimy na osobę to wychodzi, że życie ludzkie warte jest 12 lat i 6 miesięcy. Cóż dodać, cóż ująć. Życia nic nie zwróci. Zabójca wyjdzie na wolność mając 44 lata.
Hami (2017.12.11)

info

3  
  0
Za 2 umyślne morderstwa 25 lat, czyli 12,5 roku za jedno odebranie życia. Czy tylko tyle jest warte czyjeś życie?
Elblazanin (2017.12.11)

info

3  
  0
Nie bądźcie naiwni. Wyraźnie jest napisane, że sąd nie ograniczył temu gnojowi prawa do ubiegania sie o warunkowe przedterminowe zwolnienie. Najprawdopodobniej wyjdzie za jakies 10-12 lat. Bedzie miał ok 30 lat, a wiadomo, żę w więzieniu nie ma żadnej resocjalizacji. Kto tam idzie wychodzi jeszcze wiekszym bandziorem niz wszedł. I kolejne morderstwa w "wykonaniu" tego gnoja mozna uznac za rzecz, która na pewno sie odbędzie. Zabił 2 osoby. Rozumiem, że za zabójstwo jednej i jakies czynniki mogące wpływaą na złagodzenie wyroku mógłby dostac 25 lat, ale za zabójstwo dwóch osób należy mu sie dozywocie. Zapewne wyrok dlatego jest taki łagodny bo jak napisano w artykule " Oskarżony ostatecznie przyznał się do winy oraz złożył obszerne i niebudzące wątpliwości wyjaśnienia, co pozwoliło na ograniczenie postępowania dowodowego i wcześniejsze w stosunku do planowanego wyrokowanie w sprawie"
Ajakmniezamordujeza12lat (2017.12.11)
Czy nie sądzicie, że tytuł artykułu jest niepoprawny? Zamordował syna i matkę? On nie miał syna. Zamordował kobietę i jej syna.
no i co? (2017.12.11)

info

8  
  0
Sąd chyba zapomnial, że jest kara dożywocia. za podwojne morderstwo 25 lat to chyba kpina.
(2017.12.11)

info

3  
  0
No i widzicie drodzy Państwo jakie mamy sprawiedliwe sądy
kropelka (2017.12.11)

info

3  
  0
Żenujacy wyrok. Owszem 25 lat to dużo, ale dla takich zwyrodnialców tylko dożywocie, a najlepiej kara śmierci. Skoro ma możliwość wcześniejszego ubiegania sie o złagodzenie kary to zapewne to wykorzysta i wyjdzie po +-10 latach. Odebral komuś życie, które dane nam jest tylko jedno. Śmieć!
SprawiedliwyKtos (2017.12.11)

info

3  
  0
No super układ, "przyznaj się dostaniesz mniejszy wyrok" - skąd ja to znam . . . czyli krótszy proces, mniej pracy (organów) i tańszy wzamian za. złagodzenie wyroku??
(2017.12.11)
3/4 kary przypada około 19 lat osiadł i w tym przypadku wcześniej nie nabędzie praw do ubiegania się o warunkowe wiec nie ma mowy o wyjściu po 12 latach bo to nie jest malutki wyrok za kradzież gdzie po połowie można się ubiegać
(2017.12.11)
.. .. .-Nie ograniczył mu prawa do ubiegania się o warunkowe przedterminowe zwolnienie. Do sądu nie wpłynęły wnioski stron o doręczenie wyroku z uzasadnieniem, co oznacza, że prawdopodobnie wyrok uprawomocni się w pierwszej instancji. .. .. - Oznacza to że koleś wykombinował sobie już na starcie skrócenie wyroku. Zacznie się ubiegać o to mniej więcej po 14 latach odsiadki i jeśli dobrze zakombinuje to wyjdzie dużo wcześniej. Zabicie dwóch osób, dla Ellbląskiego sądu jest warte tyle ile widzicie. Ale jak ofiary były by z rodzin kogoś ważnego w sądzie to byście wtedy zobaczyli maks kary i to jeszcze bez opcji wcześniejszego wyjścia. Czyli dalej sędziowski cyrk, teatrzyk itp. W zadaniu śmierci w tym wypadku nawet nie próbował bym doszukiwać się jakichkolwiek opcji łagodzących karę. Czy taki sędzia może spać z czystym sumieniem ? A czy wogóle ma sumienie ?
(2017.12.12)

info

0  
  0