UWAGA!
[X]lub zarejestruj konto na portElu.
Nie bądźcie naiwni. Wyraźnie jest napisane, że sąd nie ograniczył temu gnojowi prawa do ubiegania sie o warunkowe przedterminowe zwolnienie. Najprawdopodobniej wyjdzie za jakies 10-12 lat. Bedzie miał ok 30 lat, a wiadomo, żę w więzieniu nie ma żadnej resocjalizacji. Kto tam idzie wychodzi jeszcze wiekszym bandziorem niz wszedł. I kolejne morderstwa w "wykonaniu" tego gnoja mozna uznac za rzecz, która na pewno sie odbędzie. Zabił 2 osoby. Rozumiem, że za zabójstwo jednej i jakies czynniki mogące wpływaą na złagodzenie wyroku mógłby dostac 25 lat, ale za zabójstwo dwóch osób należy mu sie dozywocie. Zapewne wyrok dlatego jest taki łagodny bo jak napisano w artykule " Oskarżony ostatecznie przyznał się do winy oraz złożył obszerne i niebudzące wątpliwości wyjaśnienia, co pozwoliło na ograniczenie postępowania dowodowego i wcześniejsze w stosunku do planowanego wyrokowanie w sprawie"
Ajakmniezamordujeza12lat