UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

3/4 kary przypada około 19 lat osiadł i w tym przypadku wcześniej nie nabędzie praw do ubiegania się o warunkowe wiec nie ma mowy o wyjściu po 12 latach bo to nie jest malutki wyrok za kradzież gdzie po połowie można się ubiegać


Anuluj