26
11.12.2017

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Do katoliak a jaki mógł mieć powód żeby zabić 2 ludzi? czy to w ogóle może być jakieś usprawiedliwienie?
mama__m (2017.12.12)

info

1  
  0
POtologia kasty sędziowskiej trwa. .. ..
(2017.12.12)

info

1  
  1
rządami przywrocenia kary śmierci!!!!!
(2017.12.12)

info

2  
  0
🐷🐷🐷🐷 z sądów won!!!!!
(2017.12.12)

info

1  
  0
Głosy mu kanały albo był na haju. Więc o co wam chodzi? Jest niewinny. Oto POlskie sądy.
(2017.12.12)

info

1  
  1
maaaało;] W ogóle można by też robić tak, dopie. .. .komuś wyrok i dodatkowo (pi razy drzwi) te lata, które mogły te osoby jeszcze spokojnie pożyć. .Wiem, iż to chore, niemniej nawet w jakimś stopniu zabawne :) (przepraszam jeśli kogoś uraziłem, zaraz będzie, że się śmieje z poważnych rzeczy)
JHoonyWoO (2017.12.12)

info

0  
  0